احتمال تغییر قیمت خودروی جدید سیتروئن C3

احتمال تغییر قیمت خودروی جدید سیتروئن C3

بر اساس اخبار ارسالی و شنیده ها، به خریداران سیتروئن سی3 پیشنهاداتی مبنی بر تبدیل آورده و کاهش قیمت خودرو ارائه شده است که فعلا در دست بررسی بیشتر است.

به گزارش ایران‌جیب از پرشین خودرو، در اعتراضاتی که معترضان به نحوه قیمت گذاری سیتروئن سی3 در مقابل سازمان حمایت در ابتدای هفته برگزار کردند، پیشنهادی به خریداران این خودرو ارائه شده است که با وجود اینکه قطعیت نیافته اما اتفاق مهمی در نحوه قیمت گذاری این محصول است.

به خریداران خودروهای سیتروئن سی3 وعده داده شده است که قیمت خودرو به 205 میلیون تومان کاهش می یابد و آورده 60 میلیون تومانی خریداران که در اردیبهشت سال جاری به حساب این شرکت واریز شده بود به 80 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

البته صحبت هایی مبنی بر افزایش آورده این خریداران تا مبلغ 100 میلیون تومامن نیز شنیده شده است که تا کنون هیچ کدام از این ارقام تایید نشده است.

از نحوه محاسبه و چگونگی تبدیل آورده مشتریان اطلاعاتی منتشر نشده است اما مشتریانی که اقدام به ثبت نام این خودرو کردند از این پیشنهاد استقبال نکرده اند.

خریداران خودروی سیتروئن سی3 در اواخر اردیبهشت سال جاری با واریز 60 میلیون تومان موفق به ثبت نام در طرح فروش این محصول فرانسوی شدند که بنا بود با قیمتی در حدود 130 میلیون تومان عرضه شود. قیمت این خودرو در زمان صدور دعوتنامه برای خریداران به رقمی در حدود 240 میلیون تومان افزایش یافت که این اعلام قیمت موجب ایجاد موجی از نارضایتی و اعتراضات مشتریان این خودروی فرانسوی در مقابل نهادهای نظارتی و حمایتی شد.

چنانچه این پیشنهادات و قیمت های مطرح شده صحت داشته باشد و به مرحله اجرا برسد، سوالی پیش می آید که "چگونه قیمت خودرو تا 80 درصد افزایش پیدا می کند و آورده خریداران چیزی در حدود 20 تا 30 درصد؟" پاسخ این سوال را البته باید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بدهد که با چه متر و معیاری این محاسبات را مطرح و اجرایی کرده است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top