ادامه کاهش قیمت خودرو در بازار / افت ۱۲ میلیونی برخی از خودروها

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو خبر داد:

ادامه کاهش قیمت خودرو در بازار

افت ۱۲ میلیونی برخی از خودروها

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه طی یک هفته گذشته به دلیل کم بودن تقاضا، قیمت خودرو در بازار روند کاهشی داشته است،گفت: قیمت خودروهای مونتاژی ۳ تا ۱۲ میلیون تومان کاهش یافته است.

سعید موتمنی از ادامه روند کاهشی قیمت خودرودر بازارار خبر داد و اظهار کرد: طی یک هفته گذشته به دلیل کم بودن تقاضا، قیمت خودرو در بازار روند کاهشی داشته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای زیر 30 میلیون تومان، بالای 30 میلیون تومان و بالای 50 میلیون تومان همگی با کاهش قیمت مواجه شده‌اند گفت: خودروهای داخلی طی این هفته یک تا 6 میلیون و خودروهای مونتاژی 3 تا 12 میلیون تومان با کاهش قیمت مواجه شده اند.

وی افزود: قیمت هایی جدیدی که شرکت سایپا برای برخی از محصولات خود اعلام کرده، قیمت روز این خودروها در بازار است و اگر عرضه به اندازه از طرف خودروساز صورت گیرد حاشیه بازار از بین خواهد رفت اما، اگر تحویل خودروها زمان بر شود حاشیه بازار همچنان وجود خواهد داشت.

موتمنی با بیان اینکه از نظر خریداران قیمت خودرو بسیار بالا است و باید به قیمت منطقی برگردد،خاطرنشان کرد: برای کاهش قیمت بیشتر و از بین بردن قیمت غیرواقعی، بازار نیازمند عرضه بیشتر خودرو است و اگر اینکار صورت گیرد قیمت ها به سمت واقعی شدن پیش خواهد رفت.

 

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top