اطلاعیه مهم گروه صنعتی خودرو آذربایجان در خصوص عدم تحویل ام جی 360

اطلاعیه مهم گروه صنعتی خودرو آذربایجان در خصوص عدم تحویل ام جی 360

آذیکو یا همان گروه صنعتی خودروی آذربایجان از آذر ماه سال جاری  نتواسنته به تعهدات خودرو در خصوص  تحویل خودروهای ام جی 360 عمل نماید از همین رو اطلاعیه مهم را در این خصوص صادر نموده است.

 آذیکو حدود 3 هفته پیش با انتشار تصاویری اعلام کرده بود که قطعات مورد نیاز تولید ام جی 360 از گمرک ترخیص شده و بزودی این شرکت به تعهدات خود عمل می نماید. اما در اطلاعیه جدید این شرکت اظهار شده که بدلیل عوامل مختلف از قبیل عدم تعهدات طرف خارجی ،تحریم های آمریکا ،مشکلات لجستیکی و غیره نمی تواند مطابق با وعده داده شده به تعهدات خود در خصوص تحویل به موقع عمل نماید. این شرکت همچنین به مشتریان خود زمان دقیقی برای رفع مشکل اعلام نکرده است . به بعبارتی آذیکو با این اطلاعیه آب پاکی را بر روی دست مشتریان خود ریخته و از آنها خواسته یا ملبغ پرداختی خود را مطابق با قرار داد تصفیه نمایند و یا تا زمانی نا مشخص منتظر تحویل خودرو خود باشند.

اما جالب است بدانید که آذیکو در خرداد ماه سال جاری یعنی بعد اعلام تحریم های آمریکا اقدام به پیش فروش خودرو با قیمت قطعی نموده بود. در حقیقت این شرکت اصلا به تحولات داخلی و خارجی توجه نکرده و بدون در نظر گرفتن حقوق مشتریان اقدام به پیش فروش گسترده نمود تا امروز شاهد باشیم مشتریان این شرکت بدلیل افت ارزش پول خود و عدم دریافت خودرو دست به اعتراض جلوی دفتر مرکزی این شرکت بزنند.این در حالی  است که همان زمان مشخص بود شرکت های نظیر ام جی با بازار گسترده خود در سرتاسر جهان بزودی از ایران خواهند رفت.اما ظاهرا مدیران آذیکو به مانند برخی دیگر از خودورسازان از تشخیص این امر مشخص ناتوان بوده اند.

متن اطلاعیه آذیکو به شرح ذیل است:

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top