کاهش ۶۱.۶ درصدی تولید وانت در آذرماه

کاهش ۶۱.۶ درصدی تولید وانت در آذرماه

جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که تولید انواع وانت در آذرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۶۱.۶ درصد کاهش یافته است.

تولید وانت در آذرماه سال جاری به 2949 دستگاه رسیده که نسبت به تعداد 7685 دستگاهی سال گذشته، 61.6 درصد کاهش یافته است.

طبق این آمار میزان تولید وانت در گروه خودروسازی سایپا و گروه بهمن کاهش چشمگیری داشته به طوریکه سایپا در آذرماه امسال 1889 دستگاه وانت تولید کرده و کاهش تولید 64.1 درصدی را تجربه کرده است چراکه در آذرماه سال گذشته میزان تولید این شرکت 5264 دستگاه بوده است.

گروه بهمن نیز با کاهش 72.2 درصدی بیشترین کاهش تولید وانت را داشته است. این شرکت آذرماه امسال 419 دستگاه وانت تولید کرده در حالیکه در مدت مشابه سال گذشته 1505 دستگاه تولید کرده بود.

گروه صنعتی ایران خودرو نیز در آبان ماه امسال 30 درصد کاهش تولید داشته و تعداد وانت‌های تولید شده در این شرکت از 916 دستگاه در آذرماه سال گذشته به 641 دستگاه رسیده است. 

در این میان وضعیت تولید وانت در آذرماه سال جاری در شرکت ارس خودرو دیزل و سازه‌های خودرو دیار نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییری نداشته و در هیچ کدام از زمان‌های یاد شده هیچ وانتی در این شرکتها تولید نشده است

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top