مدیرعامل زامیاد ، پادرا از سال آینده جایگزین نیسان زامیاد می شود

مدیرعامل زامیاد ، پادرا از سال آینده جایگزین نیسان زامیاد می شود

مدیرعامل زامیاد از برنامه ریزی برای تولید ۷ تا ۱۰ هزار دستگاه پادرا پلاس در سال آینده خبر داد.

زامیاد بیشتر با محصول وانتنیسانشناخته می شود اما با توجه به این که این شرکت، استانداردهای هشتاد و پنج گانه را در دستور کار خود قرار داده در تلاش است تا برای سال آینده تولید نسل جدید پادرا پلاس را در دستور کار خود قرار دهد.
وی از انعقاد قراردادهای لازم با شرکای خارجی برای تولید این خودرو و داخلی سازی آن در کشور خبر داد و افزود: از آن جا که در 5 سال گذشته عمده محصول این شرکت وانتزامیاد بوده و بر روی محصولات پیکاپ چندان تمرکزی نشده بود، از اواسط سال 97 برنامه ریزی شد تا در سال آینده کار داخلی سازی نسل جدید پادرا انجام شود که تفاهم نامه های آن نیز منعقد شده است.
وی با اشاره به همکاری 10 ساله شرکت فودی با زامیاد و تولید دونسل قبلی فودی پادرا و شوکا تصریح کرد: براین اساس تولید پادرا بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی انجام و از سال آینده جایگزین نیسانزامیاد خواهد شد و به طور قطع استانداردهای جدید را پاس می کند.
زارع پور اشکذری اظهار کرد: کار با 60 درصد داخلی سازی آغاز و تا پایان سال آینده به 75 درصد خواهد رسید و با مذاکرات انجام شده تحریم ها نیز مشکلی در ارتباط با شریک خارجی به وجود نخواهد آورد.
مدیرعامل زامیاد در تشریح برنامه این شرکت در زمینه خودروهای تجاری گفت: برنامه ریزی شده تا تعهدات سه ساله دولت در زمینه نوسازی ناوگان اجرایی شود. بر این اساس کار مسدودی ارزی و مذاکره با شرکای تجاری با هدف تولید اتوبوس، مینی بوس و کشنده انجام شده و امید است تا پایان سال نمونه ها را وارد و داخلی سازی سی کی دی را در شرکت انجام دهیم.
وی ادامه داد: حدود 10 سال از تولید مینی بوس و اتوبوس در زامیاد می گذرد و آخرین محصول در سال 87 با شریک خارجی ایویکو تولید شد و حال با شرکای تجاری خود برای تولید اتوبوس و مینی بوس در حال مذاکره ایم و در انتظار برای واردات نمونه های آن هستیم.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top