معرفی پژو 207i سقف شیشه ای در نمایشگاه خودروی تهران 97

معرفی پژو 207i سقف شیشه ای در نمایشگاه خودروی تهران 97

ایران خودرو برای اولین بار 207i سقف شیشه ای را در نمایشگاه خودروی تهران 97 به نمایش عمومی گذاشت.

ایران خودرو در سالهای گذشته 207i را راهی بازار نمود که با استقبال عموم و علی الخصوص جوانان روبرو گردید اما پس از دور اول تحریم ایران خودرو از عرضه آن ناتوان شده و بعد از مدتی نسخه داخلی سازی شده این خودرو را با اتکا بر دانش بومی روی خط تولید باز گرداند. در ادامه و در همین سال جاری نسخه صندوقدار این سدان هاچ بک را معرفی نمود که به تازگی بدست مشتریان رسیده است. استقبال از نسخه صندوقدار 207i نیز به خوبی نسخه هاچ بک بود و همین امر ایران خودرو را مجاب نمود که نسخه آپشنال این خودرو را نیز به سبد محصولات خود اضافه نماید.

تنها تفاوت نسخه آپشنال با نسخه استاندارد به شیشه ای شدن سقف این خودرو باز می گردد. اما این سقف شیشه ای در حقیقت همان مونوروف است که قابلیت باز شدن ندارد.البته این نکته می تواند برای محصولات ایران خودرو نکته مثبتی است چرا که از سر صدا افتادن و نفوذ آب در دراز مدت راحت خواهیم بود.

تعبیه این گونه شیشه ها در سقف خودرو دارای استاندارد ها خاصی خود است که باید در تست های مختلف مورد بررسی قرار گیرد. طبق اخبار تایید نشده ایران خودرو تمامی تست های فوق را انجام داده تا مطمئن شود در صورت چپ شدن خودرو برای سرنشیان مشکلی پیش نیاید.

در بخش امکانات رفاهی و ظاهری پژو 207i صندوقدار جدید باید به دوربین دید عقب، نمایشگر لمسی، فرمان چرمی، کروز کنترل، ورودی USB، چهار شیشه برقی، دو عدد کیسه هوا، بالچه‌ی عقب روی صندوق، چراغ های روشنایی در روز، چراغ عقب نئونی، چراغ لنزی در جلو، رینگ اسپرت، صندوق پران، سقف شیشه ای، بلوتوث، کلیدهای کنترلی روی فرمان و جی پی اس اشاره کرد.

اما مشخصات فنی این خودرو با پژو 206 و 207 استاندارد تفاوتی ندارد چرا که تامین نیروی محرکه این خودرو بر عهده پیشرانه مشهور TU5 خواهد بود. جبعه دنده 4 سرعته اتوماتیک هم وظیفه انتقال قدرت را بر عهده دارد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top