بررسی تولید و پیش فروش محصولات بیسو در گفتگو با مدیر عامل سیف خودرو 

مدیر عامل سیف خودرو:کلیه خودروهای پیش فروش در موعد مقرر تحویل خواهد شد

بررسی تولید و پیش فروش محصولات بیسو در گفتگو با مدیر عامل سیف خودرو 

یکی از فعال ترین شرکت های خودروساز کشور در نمایشگاه خودروی تهران 97 ،شرکت سیف خودرو بود که محصولات بیسو تولید داخل را با خود به این نمایشگاه آورده بود. همچنین این شرکت در فاز دوم پیش‌فروش محصولات شاسی‌بلند سیف‌خودرو را از سه‌شنبه ۱۸ دی ماه و همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران آغاز کرد. 

شرکت سیف خودرو مدتی است تولید محصولات بیسو را در کارخانه مرتب خودرو آغاز نموده و تمامی خودروهای به نمایش درآمده در نمایشگاه خودروی تهران 97 ،تولید شده در داخل کشور بود. همچنین این شرکت مدتی پیش فاز اول پیش فروش دو خودرو بیسو T3 و بیسو T5 را مرحله اجرا گذاشت که با استقبال عمومی مواجه شد. همچنین سیف خودرو به مناسب نمایشگاه تهران فاز دوم پیش فروش محصولات خود را آغاز نمود. همین موارد باعث گردید که در حاشیه نمایشگاه خودروی تهران با آقای شاهین خدامی مدیر عامل شرکت سیف خودرو مصاحبه ای در خصوص خط تولید و پیش فروش های این شرکت داشته باشیم .

فاز دوم پیش‌فروش محصولات شاسی‌بلند سیف‌خودرو جهت تحویل از سه‌شنبه ۱۸ دی ماه و همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران آغاز شد. 

فاز دوم پیش‌فروش خودروهای شاسی‌‌بلند بیسو T3 و T5 از سه‌شنبه ۱۸ دی ماه و همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران آغاز شد؛ در فاز دوم پیش‌فروش این خودروها، موعد تحویل تیرماه و شهریور ماه سال ۱۳۹۸ در نظر گرفته شده است.

سه‌شنبه ۱۳ آذر ماه امسال مرحله‌ی نخست پیش‌فروش دو مدل خودری شاسی‌بلند بیسو T3و بیسو T5 جهت تحویل در خرداد ماه و مرداد ماه سال ۱۳۹۸ آغاز شد و خریداران ازطریق سایت اینترنتی این شرکت یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز اعلام شده، اقدام به خرید این محصولات کردند؛ باتوجه‌به حجم استقبال گسترده‌ی مردم از محصولات جدید سیف‌خودرو (Safe Khodro)، فاز نخست این طرح پیش‌فروش در ساعات نخست به پایان رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت غیر حضوری در سایت شرکت سیف‌خودرو و همچنین به‌صورت حضوری در نمایندگی‌های سیف‌خودرو در سراسر کشور یا غرفه‌ی این شرکت در سالن A۴ نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب نسبت به ثبت‌نام این خودروها اقدام کنند. سایر شرایط در جداول مربوطه به‌روزرسانی شده است. 

شرکت بیسو (Bisu) به‌عنوان برندی لوکس در سال ۲۰۱۵ وارد مرحله‌ی تولید شده و زیرمجموعه‌ای از گروه بیجینگ‌اتو (BAIC یا Beijing Auto) است. هرچند بیسو برندی تازه‌وارد و بی‌نام‌ونشان در صنعت چین محسوب می‌شود، گروه خودروسازی بایک‌موتور به‌دلیل مالکیت شرکت‌های متعدد خودروسازی مثل فوتون، قدرت تجاری بسیاری در کشور خود دارد. مدیران بیسو ادعا می‌کنند از ابتدا برای عرضه‌ی محصولات باکیفیت و فروختنی در سطح جهانی برنامه‌ریزی کرده‌اند و هم‌اکنون، حدود ۹۵درصد از فرایند ساخت و مونتاژ خود را به‌صورت کاملا خودکار بهره‌برداری می‌کنند. این برند هم‌اکنون، فعالیتی وسیع (مشابه جیلی و بی‌وای‌دی) در خارج از چین ندارد و حتی وبگاه شرکت بیسو هم، تماماً تک‌زبانه و چینی است. محصولات بیسو به دو مدل کراس‌اور T3 و T5 همراه با ون سایزمتوسط M3 محدود می‌شود که هرسه‌ی آن‌ها در برنامه‌ی مونتاژ و واردات سیف‌خودرو قرار دارند.

 

قیمت و شرایط فروش بیسو T3 

 

نام محصول قیمت کارخانه قیمت بازار تحویل شرایط فروش
بیسو T3 در صورت ثبات قیمت ارز ۱۷۵ میلیون تومان

-

تیر ماه ۱۳۹۸

پیش‌پرداخت ۹۰میلیون تومان، سود مشارکت ۲۱ درصد، سود انصراف ۱۶ درصد، سود تاخیر ۱۲ درصد

رنگ‌های تکی موجود برای بیسو T3 شامل سفید، قهوه‌ای، نارنجی، قرمز و آبی هستند.

قیمت و شرایط فروش بیسو T5

 

نام محصول قیمت کارخانه قیمت بازار تحویل شرایط فروش
بیسو T5 در صورت ثبات قیمت ارز ۲۵۰ میلیون تومان

-

مرداد ماه ۱۳۹۸

پیش‌پرداخت ۱۲۵میلیون تومان، سود مشارکت ۲۱ درصد، سود انصراف ۱۶ درصد، سود تاخیر ۱۲ درصد 

رنگ‌های تکی موجود برای بیسو T5 شامل سفید، نقره‌ای، مشکی، قهوه‌ای، قرمز و نارنجی هستند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

 

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top