تحویل مرحله اول خودرو هن تنگ به مشتریان تا پایان سال

معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو اعلام کرد:

تحویل مرحله اول خودرو هن تنگ به مشتریان تا پایان سال

معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو گفت: روند تولید فوتون ساوانا و هن تنگ آغاز شده و عظیم خودرو به طور رسمی وارد فاز تولید شده است.

 عقیل مصطفایی با بیان اینکه شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو در سایت بروجرد اقدام به تولید فوتون ساوانا کرده است، گفت:با تولید انجام شده طی دو ماه گذشته سررسید اول از تعهدات فوتون ساوانا به مشتریان تحویل داده شد و از بهمن ماه مرحله دوم تحویل فوتون ساوانا آغاز خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تولید هن تنگ X7 نیز به زودی آغاز خواهد شد، اظهار کرد:تحویل مرحله  اول هن تنگ  X7 به مشتریان تا پایان سال انجام خواهد شد.

مصطفایی با بیان اینکه ظرفیت تولید در سایت 10 دستگاه در ساعت است، گفت:برنامه ریزی کرده ایم که تا پایان سال 200 دستگاه هن تنگ تولید شود اما تمایل داریم که تیراژ تولید بالاتر برود که نیازمند رفع مشکلات موجود در زمینه نقل و انتقالات ارز است، البته در مقایسه با سایر شرکت ها وضعیت بهتری داریم چرا که بخشی از خرید قبلا انجام شده است.

معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو با اشاره به اینکه ساوانا در حال حاضر 375 میلیون تومان قیمت گذاری شده است، گفت: در مورد هن تنگ X5  و X7 قیمت هنوز به طور دقیق اعلام نشده اما تا پایان ماه جاری و با ارسال دعوتنامه های مشتریان قیمت دقیق مشخص خواهد شد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top