ایران خودرو با قیمت‌های جدید پیش فروش کرد؛ همه خودروها فروش رفت

ایران خودرو با قیمت‌های جدید پیش فروش کرد؛ همه خودروها فروش رفت

طبق شنیده‌ها، ایران‌خودرو روز گذشته ۲۰ هزار دستگاه محصول خود را پیش‌فروش کرد و بیش از ۱۸ هزار دستگاه آن فروش رفته است.

دو خودروساز بزرگ کشور به فاصله کوتاهی پس از اعلام آزادسازی قیمت، از پیش‌فروش محصولات خود خبر دادند. در این بین، سایپا با وجود اعلام مدیرعامل این شرکت مبنی‌بر پیش‌فروش محصولات در روز یکشنبه گذشته، آن را به روز‌های آتی موکول کرده است.

ایران‌خودرو ،اما دیروز سایت فروش خود را به روی مشتریان باز و امکان خرید محصولاتی مانند پژو 405 و 206 و سمند را برای متقاضیان فراهم کرد. طبق شنیده‌ها، ایران‌خودرو روز گذشته 20 هزار دستگاه محصول را پیش‌فروش کرده که تا لحظه تنظیم این خبر، بیش از 18 هزار دستگاه آن فروش رفته است. البته به‌نظر می‌رسد خودرو‌های باقیمانده نیز تا آخر وقت دیروز به فروش رفته باشند.

با توجه به استقبال بالا از پیش‌فروش موردنظر، مشتریان به نوعی با قیمت جدید خودرو‌ها کنار آمده‌اند و بنابراین احتمال واکنش مثبت به پیش‌فروش سایپا طی روز‌های آینده بالا است. البته این نکته را نباید فراموش کرد که به‌دلیل بالا بدون تورم انتظاری مشتریان ایران در شرایط فعلی روابط خارجی و اقتصاد داخلی، پیش‌خرید خودرو با وجود جهش قیمتی، بازهم از دید افکار عمومی به اصطلاح به‌صرفه بوده است. به‌عبارت بهتر، مشتریان احتمالا از یکسو گمان به افزایش قیمت دوباره و چندباره خودرو‌ها در ماه‌های آتی برده و از سوی دیگر نسبت به آینده تولید خوشبین نیستند و از همین‌رو پیش‌فروش‌های جدید را کماکان مغتنم می‌دانند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top