خروج اولین هن تنگ از خط تولید جدید عظیم خودرو / اولین خودرو «هنتنگ x7» در بروجرد تولید شد

خروج اولین هن تنگ از خط تولید جدید عظیم خودرو

اولین خودرو «هنتنگ x7» در بروجرد تولید شد

عظیم خودرو بصورت رسمی خط تولید محصولات هن تنگ راه اندازی نموده و روز گذشته اولین محصول این شرکت از خط تولید خارج شد.
هفته گذشته فرصتی دست بود تا بازدید جامعی از خط تولید محصولات هن تنگ واقع در بروجرد بعمل آید

به عنوان مثال این شرکت برای تولید بدنه محصولات هن تنگ سوله کاملا مجزایی با وسعت قابل توجهی را تاسیس نموده  است .عظیم برای تولید بدنه محصولات هن تنگ بطور کاملا خط جوش با فناوری مدرنی را در این سالن نصب کرده تا عملا تولید بدنه این خودرو در ایران انجام شود. قابل ذکر بسیاری از خودروسازی های درون کشور که بصورت فول سی کی دی مشغول به تولید خودرو هستند بدنه محصول را  بصورت اسمبل شده وارد ایران می نمایند . اما صنایع تولید عظیم خودرو از معدود خودروسازان درون کشور است که به خط تولید جوش بدنه خودرو مجهز است.

پس از اتصال قطعات منفصله بدنه خودرو در این سوله جدید ،خودروی مونتاژ شده جهت رنگ آمیزی به خط رنگ بسیار پیشرفته این شرکت منتقل می گردد. قابل ذکر است خط تولید رنگ یکی از خطوط بسیار گرانقیمت و با ارزشی است که کمتر در صنعت خودروی کشور وجود دارد. به عبارتی بیشتر خودروسازان خصوص کشور قطعات بدنه خودرو را بصورت رنگ شده وارد ایران می نمایند. اما عظیم خودرو با در اختیار گرفتن خطوط رنگ زاگرس خودرو عملا توانسته در سطح یک خودروساز برجسته خطوط تولید خود را مجهز نماید.

در نهایت بدنه رنگ شده جهت نصب موتور و تزیینات خارجی و داخلی به سالن بعدی ارسال می گردد که خطوط تولید زمینی و هوایی مجهز شده است. این خط تولید نیز به تازگی توسط عظیم خودرو خریداری شده و در این سالن بزرگ نصب شده است.

بطور کلی باید گفت عظیم خودرو در ابتدا قرار است که هن تنگ X7 را با ظرفیت اسمی تولید 10 دستگاه در ساعت آغاز نماید و بعد از آغاز انبوه تولید این کراس اوور ،دیگر محصول این برند با نام X5 را به خط تولید اضافه می نماید.

در ادامه توجه شما به گزارش ویدئویی اختصاصی پردیس خودرو از خطوط تولید عظیم خودرو جلب می نماییم.

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top