اعلام قیمت نهایی خودروها تا 2 هفته آینده

اعلام قیمت نهایی خودروها تا 2 هفته آینده

سیدشریف حسینی قائم‌مقام وزیر صمت گفت: قیمت نهایی خودرو با درنظرگرفتن همه جوانب از جمله قیمت‌ تمام‌شده خودروسازان و درنظرگرفتن حق و حقوق مصرف‌کنندگان تا دو هفته آینده اعلام می‌شود.

حسینی تصریح کرد: شرایط فعلی صنعت خودروسازی در ایران بسیار خاص است؛ دو شرکت خودروسازی ایران دارای جایگاه خاصی در صنعت کشور هستند و امروز شرایط به‌گونه ای ا‌ست که با کاهش تولید چشمگیری مواجه شده‌اند.

او افزود: تحریم تنها دلیل کاهش تولید خودرو در ایران است ولی از آذر تولید خودرو در ایران رشد قابل توجهی داشته و هر دو شرکت خودروساز موظف هستند به تعهدات خود در قبال مردم عمل کنند. قائم مقام وزیر صمت با بیان اینکه باید نگاه به سمت مردم باشد تا ضرری متوجه آنها نشود ابراز کرد: در عین حال با حرکت و تصمیم درست باید به‌گونه‌ای اقدام کرد تا خودروسازان نیز دچار چالش نشوند، چراکه اکنون ۴۵۰ هزار نفر در این صنعت مشغول کار هستند و هر آنچه که وزارت صمت برای تصویب قیمت اتخاذ می‌کند در ابتدا به سود مردم و بعد شرایط شرکت‌های مذکور خواهد بود.

به گزارش ایرنا، حسینی در خصوص قیمت جدید خودروهای تولید داخل تاکید کرد: قیمت‌های اعلام‌شده هنوز به تصویب نرسیده و باید شورای سیاست‌گذاری و وزارت صمت در این خصوص تصمیم‌گیری کنند. او اضافه کرد: خودروسازان قیمت تمام‌شده خود را بر اساس هزینه تولید و شرایط موجود اعلام کرده و انتظار دارند قیمت‌های جدید پذیرفته شود، چرا که در غیر این صورت مشمول زیان خواهند شد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top