بازار کم رونق خرید و فروش خودرو

بازار کم رونق خرید و فروش خودرو

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: با توجه به بالا بودن قیمت خودرو‌های داخلی خریدار در بازار بسیار کم است و خرید و فروش به ندرت صورت می‌گیرد.

سعید موتمنی درباره قیمت خودرو در بازار اظهار کرد: طی هفته جاری قیمت‌های خودرو‌های داخلی تغییر خاصی نداشته است اما از روز گذشته قیمت برخی از خودرو‌ها با نوسان همراه بوده است.

وی افزود: با توجه به بالا بودن قیمت خودرو‌های داخلی خریدار در بازار بسیار کم است و خرید و فروش به ندرت صورت می‌گیرد و بازار خودرو در رکود به سر می‌برد.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: هر چه عرضه از سوی خودروسازان بیشتر صورت بگیرد قیمت در بازار بیشتر به سمت کاهشی حرکت خواهد کرد.

موتمنی همچنین درباره خودرو‌های خارجی نیز خاطرنشان کرد: قیمت خودرو‌های خارجی نیز نوسان زیادی نداشته، اما به دلیل بالا بودن قیمت‌ها خریداران از آن‌ها استقبال نمی‌کنند.

وی گفت: در حال حاضر خریداران ترجیح می‌دهند از خرید خودروی خارجی صفر اجتناب کنند و بیشتر به فکر تعویض خودرو با خودرو‌های کارکرده هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو افزود: پراید 111 با قیمت 39 میلیون و 300 تومان، پراید 131 با قیمت 38 میلیون تومان، تیبا صندوق دار 41 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 405 با قیمت 57 میلیون و 500 هزار تومان، پژو SLX با قیمت 61 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

موتمنی ادامه داد: خودروی دنا با قیمت 83 میلیون تومان، دنا پلاس با قیمت 101 میلیون تومان، 206 تیپ دو با قیمت 61 میلیون و 200 هزار تومان، 206 تیپ 5 با قیمت 73 میلیون تومان، 207 دنده‌ای با قیمت 91 میلیون تومان و سمند LX با قیمت 60 میلیون تومان عرضه می‌شود.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top