اعطای تسهیلات صفر درصد تا سقف ۶ میلیون تومان به رانندگان حمل و نقل عمومی

معاون عمرانی وزیر کشور خبر داد

اعطای تسهیلات صفر درصد تا سقف ۶ میلیون تومان به رانندگان حمل و نقل عمومی

معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به ارائه وام ۶ میلیون تومانی به خودروهای سنگین گفت: امیدواریم با این اقدامات بتوانیم امسال فضایی ایجاد کنیم تا ناوگان حمل و نقل عمومی پویا شود.

جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور در جلسه اعطای تسهیلات قرض الحسنه صفر درصد برای پوشش بیمه ای رانندگان حمل و نقل عمومی ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی ولی خوشبختانه پروژه های مربوط به دهه فجر  انقلاب در حال افتتاح هستند.
وی افزود: در این ایام 22 هزار و 335 پروژه بزرگ که مگا پروژه های مختلفی را شامل می‌شوند با اعتباری بالغ بر 30 هزار میلیارد افتتاح شدند  که از این میزان 1162 پروژه با اعتبار 3500 میلیارد تومان مخصوص استان تهران است و امیدواریم این نشاط و شادابی را در سالهای آتی نیز شاهد باشیم.
رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بیان کرد: اکنون 40 هزار پروژه کلنگ‌زنی شده و قرار است تا اواسط سال آینده افتتاح شود. از جایی که عدد چهل نشان از بلوغ و بالندگی است امیدواریم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بتوانیم اقدامات مفیدی انجام دهیم.
وی با بیان اینکه کلانشهرهای ما اکنون با ترافیک و آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند گفت: با این وجود ما تنها نمی توانیم نظاره گر باشیم و باید برای جوان شدن حمل و نقل عمومی اقدام کنید. مانند نوسازی 67 هزار تاکسی که راه مهمی برای کاهش آلودگی و ترافیک به شمار می رود.
وی افزود: امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده شاهد جوان شدن ناوگان تاکسیرانی شویم. بنده از موسسه قرض الحسنه مهر ایران و بیمه دانا تشکر می‌کنم و اقدام به همکاری این سازمان ها بسیاری از مشکلات ما را در زمینه حمل و نقل عمومی حل خواهد کرد.
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب تسهیلات بدون سود تا سقف سه میلیون تومان برای رانندگان تاکسی و خودروهای سبک و همچنین 6 میلیون تومان برای خودروهای سنگین اقدام به اعطای تسهیلات می‌کند که امیدواریم با این اقدامات بتوانیم امسال فضای ایجاد کنیم تا ناوگان حمل و نقل عمومی پویا شود و خصوصاً در تهران مردم کمتر از خودرو شخصی استفاده کنند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

بر چسب ها :

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top