پیش فروش ویژه دهه فجر ایران خودرو و سایپا همچنان ادامه دارد

پیش فروش ویژه دهه فجر ایران خودرو و سایپا همچنان ادامه دارد

ایران خودرو و سایپا دو خودروساز بزرگ همزمان با جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، شرایط پیش فروش محصولات خود را اعلام کردند.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده شرایط پیش فروش مشارکت در تولید محصولات ایران‌خودرو به مناسبت دهه مبارک فجر از روز دوشنبه 15 بهمن ماه آغاز و تا 30 بهمنادامه خواهد داشت.

در طرح فروش ایران خودرو علاوه بر سود مشارکت  "تخفیف خرید محصول ایرانی" نیز برای تعدادی از محصولات در نظر گرفته شده که پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو است. البته در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نیست.

همچنین مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده است. علاوه بر این تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا خواهد بود.

طرح پیش فروش دهه فجر سایپا نیز از روز 16 بهمن ماه آغاز شده است که در این طرح خانواده سایپا و تیبادر کنار محصولاتی همچون ساینا، نیسان و پیکاپ ریچ با 18 درصد سود مشارکت و 15 درصد سود انصراف به فروش خواهد رسید. ضمن آنکه در این طرح خریداران گروه ایکس 200 و پراید 151 نیز از تخفیف بهره مند خواهند شد.

شرایط فروش محصولات سایپا

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top