حجم شکایت مردم از خودروسازان افزایش پیدا کرده است

حجم شکایت مردم از خودروسازان افزایش پیدا کرده است

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از افزایش شکایت مردم از شرکت‌های خودروسازی خبر داد.

پرونده‌های مربوط به شکایت مردم از شرکت های خودروسازی در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در دستور کار و بررسی قرار دارد.

در اوضاع و احوالی که مردم از نظر وضعیت اقتصادی در شرایط خوبی قرار ندارند و هر روز شاهد نوسانات قیمت ها در کالاها و اقلام مختلف هستیم نارضایتی مردم از شرکت های خودروسازی به دلیل بالا بردن قیمت ها و عدم تحویل به موقع خودروهایی که مردم پیش خرید کردند سبب شده است تا میزان شکایات از خودروسازان افرایش پیدا کند روندی که زمینه ورود کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به این پرونده  را فراهم کرد.

ولی دادشی سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت و گو با خبرفوری، اظهار کرد: پرونده‌های مربوط به شکایت مردم از شرکت های خودروسازی در حال حاضر در کمیسیون در دستور کار و بررسی قرار دارد.

وی افزود: کسانی که خودرو خریدند اما تا به امروز به دلیل نوسانات بازار خودرو خود را تحویل نگرفتند و یا افرادی که خودرو مدنظرشان را تحویل گرفتند اما کیفیت آن پایین بود و با استاندارهای لازم سنخیت نداشته است از شرکت های خودروسازی شکایت کردند.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این کمیسیون باید در جهت رسیدگی به شکایت مردم از شرکت های خودروسازی گزارش های مدنظر خود را جمع آوری کند سپس در جهت بررسی و رسیدگی به شکایت مردم وارد عمل شود.

داداشی درباره اینکه آیا پرونده شرکت های خودروسازی در راستای شکایت مردم به قوه قضائیه ارجاع داده می شود، خاطرنشان کرد: در صورتی که با بررسی مستندات، تخلف شرکت های خودروسازی برای کمیسیون اصل ۹۰ محرز شود پرونده از سوی کمیسیون به دستگاه قضایی ارجاع داده می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با شرکت های خودروسازی نیز جلسه داشتید، تاکید کرد: با این شرکت ها به دلیل حجم شکایات مردم جلساتی را برگزار کردیم از این رو فکر می کنم پس از انجام یک بررسی دقیق بتوانیم تا دو ماه آینده گزارش مربوط به این پرونده را در جهت قرائت در صحن علنی مجلس و رسیدگی به مطالبات مردم ارائه دهیم.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top