معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو : روزانه بیش از ۱۵۰۰ دستگاه خودرو به مشتریان تحویل می دهیم

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو :

روزانه بیش از ۱۵۰۰ دستگاه خودرو به مشتریان تحویل می دهیم

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: با افزایش تیراژ تولید، تحویل خودرو به مشتریان به روزانه بیش از هزارو پانصد دستگاه رسید.

مصطفی خان کرمی با اعلام این خبر گفت: با افزایش تولید و تحویل خودرو تعداد تعهدات معوق ایران خودرو به مشتریان تا پایان سال کاهش خواهد داشت.

وی با بیان این که وضعیت تامین و تولید در خطوط ایران خودرو روز به روز رونق بیشتری می گیرد گفت: با تامین قطعات کسری، تعداد خودروهای ناقص نیز در حال تکمیل و تحویل به مشتریان است.

خان کرمی افزود: انجام تعهدات به مشتریان و تحویل خودروهای معوق در اولویت ایران خودرو است و تعهدات در ماه های آینده به روز خواهد شد.

معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو خاطر نشان ساخت : با بهبود روند تامین و تولید ، ان شاءالله گروه صنعتی ایران خودرو تاپایان سال جاری به اهداف مورد نظر در تولید دست خواهد یافت.

وی ضمن قدردانی از مشتریان وفادار و همراه بابت تاخیرهای ناخواسته و تحمیلی در تحویل خودروها عذرخواهی کردو گفت: با پرداخت سود مشارکت و جریمه دیرکرد مطابق قرارداد به دنبال جلب حداکثری رضایت مشتریان هستیم.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

بر چسب ها :

دیدگاه ها


  1. سلام آقا خواهشا ماشینا رو تحویل بدین به قران ما با هزار تا امید ماشین ثبت نام کردیم الان هیچ خبری نیس فقط وعده تو خالی میدین بابا شب عیده نمیتونین تحویل بدین چرا دوباره پیش فروش گذاشتین ملت عید بدون ماشین چیکار کنن من خودم دو سال هیچ جا نرفتم تو رو خدا ماشینایی که چندین ماه ثبت نام کردن رو تحویل بدین با تشکر یک مشتری منتقد

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top