۱۰ هزار کانتینر قطعات یدکی خودرو تا قبل از عید ترخیص می شود

رییس سازمان بازرسی:

۱۰ هزار کانتینر قطعات یدکی خودرو تا قبل از عید ترخیص می شود

رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این که حدود ۱۰ هزار کانتینر قطعات یدکی خودرو در گمرکات مناطق آزاد وجود دارد، گفت: این کانتینرها تا قبل از عید ترخیص و مشکلات خودروسازان تا حدودی رفع می شود.

قاضی ناصر سراج روز شنبه در حاشیه نشست ساماندهی سامانه های قاچاق کالا و ارز در جمع خبرنگاران افزود: امروز صبح با رییس کمرگ ایران جلسه ای درباره باقطعات یدکی داشتیم که قرار شد حدود 10 هزار کانتینر موجود در مناطق آزاد تا قبل از عید ترخیص شود و در این جلسه مدیران عامل ایران خودرو و سایپا حضور داشتند و با آنان صحبت کردم.

وی اظهار داشت: مدیران عامل ایران خودرو و سایپا مطالبی در رابطه با کمبود نقدینگی مطرح کردند که از حیث نقدیندگی هم با بانک ها صحبت کردند تا مشکلات خودرو سازان برطرف شود.
قاضی سراج خاطر نشان کرد: با ترخیص کانتینرهای قطعات یدکی تا قبل عید مشکلات مرتفع می شود.
وی درباره حاشیه بازار و دیر تزریق کردن خودرو به بازار اظهار داشت: می گویند چون خودرو را دیر تزریق می کنند قیمت ها اضافه و حاشیه بازار ایجاد می شود که خودرو سازان این قضیه را صحیح ندانستند.
رییس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به این سووال که آیا تخلفاتی از سوی مسوولان خوردوسازی صورت گرففته است؟ گفت: با توجه به تحریم ها در رد و بدل کردن پول مشکلات جدی وجود دارد اما سازمان بازرسی در سایپا و ایران خوردو مستقر است و همه موضوعات را پیگیر می کند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top