معاینه فنی خودرو به صورت جدی از سوی پلیس‌راه کنترل می‌شود

رئیس پلیس‌راه استان زنجان:

معاینه فنی خودرو به صورت جدی از سوی پلیس‌راه کنترل می‌شود

رئیس پلیس‌راه استان زنجان بابیان اینکه معاینه فنی خودرو به جد از سوی پلیس‌راه نظارت می‌شود، گفت: پلیس با رانندگانی که خودرو خود را معاینه فنی نکرده باشند برخورد می‌کند.

سرهنگ عباس مظفری ظهر پنجشنبه در رزمایش طرح نوروزی پلیس‌راه استان زنجان، افزود: طرح نوروزی پلیس‌راه استان زنجان از 25 اسفندماه شروع و تا 17 فروردین‌ماه ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در این طرح بیش از یک هزار و 320 نفر همکاری می‌کنند و مدیریت بحران، راهداری، اورژانس، امداد خودرو، امداد و نجات، هلال‌احمر، آتش‌نشانی، راهداری و پلیس راهنمایی رانندگی در این طرح همکاری لازم رادارند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: طی 11 ماه امسال تعداد تصادفات جاده‌ای در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 33 درصد رشد دارد.

مظفری بر کنترل جدی محسوس و نامحسوس پلیس‌راه از ناوگان‌های مسافربری تأکید کرد و گفت: پلیس‌راه تست سلامت رانندگان ازنظر اعتیاد و مصرف مشروبات الکلی را در دستور کار دارد.

وی ابراز کرد: پلیس‌راه زنجان با رانندگانی که از قوانین تخلف کنند و یا از مواد مخدر و الکل استفاده کنند برخورد شدید خواهد کرد و خودرو خاطی توقیف می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان بابیان اینکه معاینه فنی خودرو به جد از سوی پلیس‌راه نظارت می‌شود، گفت: پلیس با رانندگانی که خودرو خود را معاینه فنی نکرده باشند برخورد می‌کند و مانع مسافرت آنها می‌شود و مسافران حتماً خودرو خود را از هر لحاظ کنترل کنند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top