خودروهای تولید ۱۳۹۳ و ۲۰۱۴ مشمول معاینه فنی شدند

خودروهای تولید ۱۳۹۳ و ۲۰۱۴ مشمول معاینه فنی شدند

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران گفت: خودرو‌های تولید سال ۱۳۹۳ شمسی و ۲۰۱۴ میلادی در سال جدید مشمول دریافت معاینه فنی هستند.

نواب حسینی منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران در مورد خودرو‌های مشمول معاینه فنی در سال جدید گفت: خودرو‌های تولید سال 93 و قبل از آن و همچنین خودرو‌های تولید سال 2014 و قبل از آن، در سال 98 مشمول معاینه فنی هستند.

وی با بیان اینکه خودرو‌های پلاک عمومی نیز از سال تولید 1396 و قبل از آن مشمول دریافت معاینه فنی هستند، افزود: برآورد ما این است که در تهران حدود 200 هزار خودرو مشمول معاینه فنی می‌شوند.

حسینی منش با اشاره به عدم تعطیلی طرح کاهش در ایام نوروز گفت: دقت داشته باشید که در پی اجرای طرح کاهش که به صورت 24 ساعته و در تمام روز هفته اجرا می‌شود، دوربین‌ها به صورت خودکار خودرو‌های فاقد معاینه فنی را از اول فروردین، کنترل می‌کنند و از آنجایی که دلمان نمی‌خواهد خودرو‌ها جریمه شوند، لذا رانندگان نسبت به کنترل معاینه فنی و اخذ آن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه رانندگان تهرانی و همچنین مسافرینی که در ایام نوروز به تهران می‌آیند دقت داشته باشد که از اول فروردین‌ماه مشمول داشتن معاینه فنی هستند، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌شود هرچه سریعتر رانندگان خودروی مشمول برای دریافت معاینه فنی به مراکز مراجعه کنند تا جریمه 50هزار تومانی مشمول آن‌ها نشود.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top