ترافیک سنگین و نیمه سنگین در جاده های کندوان و هراز

ترافیک سنگین و نیمه سنگین در جاده های کندوان و هراز

ترافیک جاده های منتهی به استان مازندران با وجود هشدار هواشناسی در باره بارش های شدید و کاهش دمای هوای استان در دو مسیر کندوان و هراز سنگین و نیمه سنگین است.

رئیس پلیس راه استان مازندران روز شنبه گفت: با توجه به تعطیلات نوروزی و افزایش سفرها به سمت مازندران شاهد ترافیک نیمه سنگین و سنگین در مسیرهای جاده هراز و کندوان هستیم.
سرهنگ علیرضا قدمی افزود: هم اکنون در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده های هزارچم، سیاه بیشه و پل زنگوله ترافیک سنگین و مسیر از تونل کندوان تا شهرمرزن آباد نیز نیمه سنگین می باشد.
وی تصریح کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده هراز از آبعلی به وانا نیمه سنگین است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با وجود پرحجم بودن تردد در جاده سوادکوه ، تردد وسایل نقلیه به صورت روان در حال انجام می باشد.
** جاده کندوان و هراز از فردایکشنبه یک طرفه می شود
براساس اعلام پلیس راه، تردد تمامی وسایل نقلیه (به استثنای خودروهای امدادی و انتظامی) در جاده کندوان از ساعت 12 ظهر فردا(یکشنبه) چهارم فروردین تا ساعت 2 بامداد روز بعد(دوشنبه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 15 تاریخ اعلام شده تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.
همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر فردا(یکشنبه) چهارم فروردین ماه تا 2 بامداد روز دوشنبه پنجم فروردین ماه از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل از ساعت 14 فردا(یکشنبه) تا 2 بامداد روز دوشنبه پنج فروردین ماه، از آب اسک تا رودهن(محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.
هراز ، سوادکوه و کندوان سه محور اصلی استان مازندران به پایتخت است که در روزهای پایان هفته بویژه ایام نوروز و تابستان زیر بار ترافیک سنگین خودروهای مسافران می رود.
* وضعیت هوای کندوان نیمه ابری است
مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را نیمه ابری اعلام کرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه نیز هفت درجه سانتی گراد است.
کرمعلی اسدی افزود : با توجه به ورود سامانه جدید از اواخر روز یکشنبه شاهد بارش ها پراکنده برف به همراه کاهش دمای هوا را خواهیم داشت که این وضعیت در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ادامه می یابد.
استان مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر جاده اصلی و فرعی دارد که سه هزار و 600 کیلومتر آن محور اصلی است.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top