ارجاع طرح ساماندهی بازار خودرو به صحن علنی طی هفته آینده

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد

ارجاع طرح ساماندهی بازار خودرو به صحن علنی طی هفته آینده

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ارجاع طرح ساماندهی بازار خودرو به صحن علنی طی هفته آینده خبر داد و گفت: این طرح در هفته‌های جاری و آینده بررسی و نتیجه آن به صحن علنی ارجاع می شود.

ولی ملکی در تشریح نشست امروز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگرچه در جلسه امروز راهکارهای رونق تولید به صورت کلی مورد ارزیابی قرار گرفت اما مقرر شد در هفته آینده این موضوع به صورت مفصل بررسی شود.
وی در ادامه یادآور شد: در جلسه امروز نمایندگان استان‌های لرستان، گلستان و... گزارش‌هایی از وضعیت استان‌های سیل زده ارائه دادند و اعضا کمیسیون پس از استماع این گزارش‌ها، نقطه نظرات خود را برای رفع مشکلات موجود مطرح کردند.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تامین اعتبارات موردنیاز برای جبران خسارت استان‌های سیل‌زده، افزود: در جلسه امروز کمیسیون، نمایندگان پیشنهادات متنوعی برای تامین منابع موردنیاز به منظور جبران خسارت خانواده‌های آسیب دیده مناطق سیل‌زده ارائه کردند.
وی اظهار کرد: مقرر شد؛ طرحی برای جبران خسارت مردم مناطق سیل‌زده تدوین شود تا این افراد از نظر مسائل اقتصادی با مشکل روبه رو نشوند.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top