برخورد قاطع مدیرعامل سایپا با اقدام خارج از ضوابط یکی از مدیران

برخورد قاطع مدیرعامل سایپا با اقدام خارج از ضوابط یکی از مدیران

اقدام خارج از ضوابط یکی از مدیران شرکت‌های تابعه گروه خودروسازی سایپا با واکنش قاطع مدیرعامل این گروه مواجه شد.

به‌دنبال اقدام یکی از مدیران زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا در تخصیص بدون رعایت نوبت یک‌ دستگاه خودرو سیتروئن، سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا پس از اطلاع از این موضوع، دستور عدم تحویل و عودت خودرو مذکور توسط مدیر زیرمجموعه و تحویل آن به یکی از مشتریان را صادر کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین در دستور دیگری اعلام کرد که مدیران این گروه تا زمان تحویل تمام خودروهای مشتریان که از تعهدات قبلی برجای مانده، حق دریافت و تخصیص خودرو ندارند.

گفتنی است مدیر یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه سایپا، قرار بود یک‌ دستگاه خودرو سیتروئن را خارج از نوبت تحویل بگیرد که پس از اطلاع مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از این موضوع، با واکنش قاطع سلیمانی مواجه شد.

گروه خودروسازی سایپا در چند ماه اخیر از تمام توان و ظرفیت تولیدی خود جهت تحویل خودروهای معوقه مشتریان و پاسخ‌گویی به تعهدات پیشین استفاده کرده و تلاش می‌کند این محصولات را هرچه سریع‌تر به خریداران تحویل دهد.

تلگرام 4چرخ برای درج آگهی خودرو، اطلاع از جدیدترین قیمت ها ، شرایط فروش و اخبار بازار خودروی ایران به بزرگترین کانال خودرویی تلگرام 4چرخ بپبوندید

 جهت دریافت آخرین اخبار از طریق اینستاگرام صفجه 4چرخ را دنبال کنید

بر چسب ها :

هیچ نظری برای مطلب مورد نظر ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه


ثبت آگهی

Top